Cylinders MKB16-10LZ
MKB16-10LZ
Subscribe to get prices
Model: MKB16-10LZ
Order No: MKB16-1
SKU: 1753407274308277251
Condition: New Sealed Under Guarantee
Size: 28.00 mm,28.00 mm,68.00 mm
Weight: 250.00g
Product Selection Engineer:Liujiaw
In Stock
Brief Introduction
MKB16-10LZ
Description
Cylinder inner diameter: 16mm
Clamping stroke: 10mm