MKB16-30RZ
Subscribe to get prices
Model: MKB16-30RZ
Order No: MKB16-10
SKU: 1753407274313175521
Condition: New Sealed Under Guarantee
Size: 28.00 mm,28.00 mm,108.00 mm
Weight: 320.00g
Product Selection Engineer:Liujiaw
In Stock
Brief Introduction
MKB16-30RZ
Description
Cylinder inner diameter: 16mm
Clamping stroke: 30mm