MKB20-10RZ
Subscribe to get prices
Model: MKB20-10RZ
Order No: MKB20-2
SKU: 1753407274315475331
Condition: New Sealed Under Guarantee
Size: 36.00 mm,36.00 mm,112.00 mm
Weight: 360.00g
Product Selection Engineer:Liujiaw
In Stock
Brief Introduction
MKB20-10RZ
Description
Cylinder inner diameter: 20mm
Clamping stroke: 10mm